• Новини / Актуальне / Велике будівництво

На автошляху Р-21 майже повністю відновили дорожнє полотно

Ремонт маршруту регіонального значення Р-21 Долина – Хуст добігає кінця. У межах Закарпаття підряднику залишилося відновити майже кілометр автошляху.

Дорожники завершать роботи з влаштування нового покриття після того, як добудують підпірну стінку вздовж річки Ріка.
    Загальна протяжність Р-21 у Закарпатській та Івано-Франківській областях — 128,8 км, з них майже 83 км – у нашому регіоні.

Завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво» роботи на маршруті стартували у 2020 р., тепер тут завершують укладати верхній шар щебенево-мастикових асфальтобетонних сумішей.

У двох областях триває облаштування з'їздів, зупинкових майданчиків, благоустрій узбіч, нанесення дорожньої розмітки та виконання інших супутніх робіт.

Фото Назва Розмір банера Адреса розташування