• Новини / Актуальне / Головне / Велике будівництво

Нову АЗПСМ отримає Буштинська громада

Голова Тячівської райдержадміністрації Тімур Аверін та голова громади Руслан Янчій здійснили робочу поїздку на об’єкт в Буштинську територіальну громаду, де завершується будівництво нової АЗПСМ. Зокрема, в адміністративному центрі громади - Буштині.
    Абулаторію загальної практики сімейної медицини звели за типовим  проектом Мінрегіонбуду надзвичайними темпами, за шість місяців.

Фінансування здійснюється  за рахунок субвенції з державного бюджету на розвиток медицини у сільській місцевості та 10-відсоткової частки з місцевого бюджету.

Об'єкт готовий до здачі в експлуатацію на  99% , фініш - на протязі двох тижнів.

Нагадуємо, що це одна з п'яти АЗПСМ, які збудовані на Тячівщині за останній рік. Всі п'ять повинні бути здані в експлуатацію до кінця поточного року.

Проект вдалося реалізувати завдяки злагодженій співпраці всіх рівнів органів виконавчої влади та за підтримки Президента України Володимира Зеленського по програмі Велике будівництво.

Будівництво АЗПСМ в районі перебуває на постійному контролі в голови РДА Тімура Аверіна.

Фото Назва Розмір банера Адреса розташування