У школах Закарпаття провакциновано понад 70% працівників

2021-11-25 08:49:44
Закарпатські освітяни продовжують імунізуватися, аби запобігти поширенню коронавірусної хвороби та забезпечити якісний освітній процес.
Загалом 73.8% працівників закладів загальної середньої освіти області уже пройшли повний вакцинальний комплекс.
Майже 20% фахівців цієї галузі імунізувалися першою дозою вакцини і вже очікують на ревакцинацію.

Освітяни є пріоритетною групою вакцинації проти COVID-19, адже вони щодня контактують із багатьма людьми. Якщо ж особа невакцинована, то вона наражає на небезпеку себе, рідних, своїх колег та школярів. До того ж наші педагоги вакцинуються краще, ніж інші категорії населення.

Допоки область перебуває на «помаранчевому» рівні епідемічної небезпеки, працювати можуть тільки ті заклади, де 80% освітян отримали хоча б одне щеплення, та при переході до «червоної» зони 100% працівників мають мати «зелений» COVID-сертифікат.