На Ужгородщині продовжують ремонтувати маршрут М-06

2021-11-25 16:37:52
Автошлях М-06 Київ – Чоп відновлюють завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Ремонтні роботи на маршруті міжнародного значення у межах Закарпаття тривають на кількох ділянках одночасно.
Зокрема, дорожники працюють на Ужгородщині в обхід села Глибоке на правій стороні проїжджої частини.

На цій ділянці підрядник відфрезерував старе дорожнє полотно, підсилив основу органо-мінеральною сумішшю та уклав нижній вирівнюючий шар покриття із крупнозернистого асфальтобетону.
Як зазначають у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, попереду роботи на іншій половині дороги та ремонт ще 2 км маршруту.

Покращення автошляхів є результатом втілення завдань Глави держави, що сприяють створенню безпечного середовища на дорогах для всіх учасників руху.