Відбулося планове засідання робочої групи з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад Тячівського району

2021-11-26 11:04:31
До кінця року громади повинні провести інвентаризацію водних та лісових ресурсів, а також об'єктів державної та комунальної власності на своїх територіях, згідно пункту 5 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної  регіональної політики на підтримку децентралізації влади», уведеного в дію Указом Президента України від 29 квітня 2021 року №180.

На цьому сьогодні наголосив в.о.голови Тячівської райдержадміністрації Олександр Шеверя під час засідання робочої групи  щодо цього питання.

На засіданні було обговорено стан виконання поставлених завдань та вирішено рекомендувати головам територіальних громад вжити всіх заходів щодо активізації проведення обстежень водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території населених пунктів територіальних громад.

Про проведену роботу та проблемні питання, які виникають у процесі реалізації поставлених завдань інформувати райдержадміністрацію згідно визначених термінів.

Пресслужба Тячівської райдержадміністрації