V районний конкурс читців-декламаторів "До висот Шевченкового слова"

2018-03-06 08:56:57

5 березня, в Тячівській районній бібліотеці для дорослих на передодні святкування 204-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка відбувся V районний конкурс читців-декламаторів "До висот Шевченкового слова".
У конкурсі взяли участь 55 читців-декламаторів з міста Тячева, сільських бібліотек-філій, будинків культури та клубів району. Юні любителі поезії декламували вірші та уривки з творів Тараса Григоровича Шевченка.
Журі у складі Н.Й. Сасин - директора районного методичного центру, В.В. Федини - завідувача районною дитячою бібліотекою, Н.К. Нодь – завідувача методичним відділом Тячівської ЦРБ, Л.М. Патяник – завідувача відділом обслуговування Тячівської ЦРБ виявили творчо обдарованих декламаторів та нагородили всіх учасників дипломами за участь. Дипломи учасникам вручила І.С. Ключкей – директор Тячівської ЦБС.

V районний конкурс читців-декламаторів "До висот Шевченкового слова"