ПРИВІТАННЯ ПРАЦІВНИКАМ ПРОКУРАТУРИ!

2021-12-01 16:00:53
Шановні працівники прокуратури!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Верховенство Закону і Права має бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями. Ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини. Суспільство розраховує на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість.

Переконаний, що ви й надалі будете гідно виконувати покладені на вас обов’язки, захищаючи конституційні надбання українського народу.

Бажаю вам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту!

З повагою,
                                                                                           Голова Тячівської райдержадміністрації