Понад місяць у Закарпатті функціонує сучасний апарат променевої терапії

2021-12-01 19:07:17
Завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Закарпатті створюють якісно нові можливості у сфері охорони здоров’я.

В обласному клінічному онкологічному диспансері в Ужгороді минулого місяця відбувся перший тестовий запуск єдиного в регіоні сучасного апарата променевої терапії. Про це інформує заступник голови облдержадміністрації Олександр Пацкан.

«Зараз на новітньому обладнанні проходять лікування 15 пацієнтів з онкологічними захворюваннями. Напередодні вони пройшли тривалий процес підготовки до сеансів терапії, що дозволив медикам правильно обрати час та технологію процедури», – зауважив Олександр Пацкан.

За словами директора закладу Андрія Русина, цей етап є надзвичайно важливим, оскільки тут має значення точність до міліметра. Підготовка, власне, передбачає обстеження пацієнта, розмітку поля роботи, локалізацію пухлини та захист сусідніх тканин від пошкодження.

«Технологія є чутливою і небезпечною при неправильному користуванні, а для нас головне – якість, ефективність процедури та здоров’я пацієнта», – наголосив Андрій Русин.
Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00