Cемінар-практикум «Збереження та відродження історико-духовної та культурної спадщини в районі. Витоки і сьогодення»

2018-03-06 09:11:07

28 лютого у малому залі районного будинку культури зібралися клубно-бібліотечні та музейні працівники району на спільний семінар-практикум
«Збереження та відродження історико-духовної та культурної спадщини в районі. Витоки і сьогодення».
Роботу семінару відкрив начальник відділу культури райдержадміністрації Гудак В.А.
У ході навчання було висвітлено наступні питання:
- Культурно-просвітницька діяльність закладів культури по збереженню нематеріальної культурної спадщини.
- директор РМЦ - Сасин Н.Й.
- Розвиток та сучасні підходи в роботі бібліотек з питань культурної спадщини.
- директор ЦБС – Ключкей І.С.
- Культура. Бібліотека. Діти: збереження і формування духовної спадщини в інформаційному просторі.
- провідний бібліотекар ЦДБ - Сасин А.В.
- Любительські об’єднання та клуби за інтересами як одна з форм роботи з талановитими людьми Тячівщини.
- провідний методист РМЦ – Кут В.І.
Поділилися досвідом роботи з питань:
1. Бібліотечне краєзнавство: обереги відродження - зав. бібліотекою с. В.Уголька - Апшай Г. М.
2.Використання можливостей музейних закладів у справі збереження культурної спадщини району - зав. етнографічним музеєм «Сріберна земля» с.Грушово- Тегза Л.М
3. Роль громадської організації «Митці Тячівщини» у збереженні та відродженні
культурної спадщини району. – зав. виставковою залою РБК, голова ГО – Бобрушко Л.Ю.
4. Організація роботи клубного закладу з народними умільцями села.– директор будинку
культури с.Ганичі - Фіцай Н.В.
Фольклорний колектив працівників клубно-бібліотечних закладів
Углянського куща показав уривок з фольклорного дійства «Углянське хрещіння».
На завершення семінару-практикуму працівники культури переглянули відео п’єси Ю.Драгун « Як дідо козу продавав» у виконанні учасників театрального гуртка «Барвисті метелики» центральної дитячої бібліотеки.
У підведенні підсумків роботи семінару-практикуму також приділили увагу питанням організації та проведення 5.03.2018 районного конкурсу читців-декламаторів «До висот Шевченкового слова»;
- участі творчих колективів 10-11 березня у обласному фестивалі –конкурсі стрілецької пісні «Красне поле» в м.Хуст
- ознайомилися з положенням Всеукраїнського конкурсу сільських закладів культури;
- участі у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Гуцульська родина» який відбудеться у травні цього року в Рахівському районі.

Cемінар-практикум  «Збереження та відродження історико-духовної та культурної спадщини в районі. Витоки і сьогодення»