Бережіть себе! Дотримуйтесь правил, щоб не захворіти на COVID-19!

2021-12-04 12:51:22
Нагадуємо, що на території Закарпатської області встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки та запроваджено низку карантинних заходів, аби не допустити поширення коронавірусу.
«Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки є сигнальним про наближення регіону до «червоної»  зони.

Сьогодні, як ніколи, ми маємо згуртуватися і діяти разом. І чим відповідальніше ми поставимося до дотримання карантинних обмежень, тим швидше зможемо повернутися до звичного життя.

Не ставтеся до заходів карантину легковажно і пам’ятайте: недотримання протиепідемічних правил ускладнює ситуацію з поширенням досить серйозної хвороби COVID-19.

Щоб уникнути погіршення епідемічної ситуації та знизити ризики інфікування, необхідно постійно дотримуватися основних правил: носити захисну маску в громадських місцях, дотримуватися соціальної дистанції, систематично мити та дезінфікувати руки, уникати скупчення людей, дотримуватися карантинних правил в громадських місцях.

При появі змін в стані здоров’я залишайтеся вдома, звертайтеся до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації.

Бережіть своє здоров’я, своїх рідних та оточуючих!