ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

2021-12-06 11:16:54
Шановні військовослужбовці, захисники України!
Збройним Силам України – тридцять!
Швидко плинуть роки, і кожен із них, неначе чергова сторінка, долучається до великої книги історії українського війська.
Нині потужні, високопрофесійні, добре оснащені та всебічно забезпечені Збройні Сили України здатні комплексно й адекватно реагувати на будь-які виклики та загрози. Вони є надійним щитом нашої держави, гарантом забезпечення її безпеки й територіальної цілісності.
Схиляю голову перед мільйонами українців, які віддали життя за рідну землю. Нехай їхні імена нагадують нам про ціну свободи, об’єднують у боротьбі за незалежність і суверенітет України.

Щиро вітаю всіх з Днем Збройних Сил України!
Бажаю здоров’я, щастя, оптимізму, наснаги та успіхів у службі заради перемоги й процвітання нашої держави.

Слава Збройним Силам України!
                     Слава Україні!
                                                                                                                 З повагою,