7 ГРУДНЯ – ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

2021-12-07 08:41:40
Шановні депутати, працівники місцевих рад району, ветерани органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування!

Це свято владної структури, яка найбільш наближена до наших громадян, яка формується цією громадою із своїх же людей.
Реформа децентралізації – це рішучий крок до європейської якості життя в Україні. Впевнений, сильні об’єднані громади – запорука успішної держави.
Нехай гідним внеском у розбудову нашого краю і держави буде Ваша самовіддана праця, патріотизм та компетентність, принциповість та активна громадянська позиція!

Бажаю наполегливості, мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

З повагою,
                                                                                           голова Тячівської райдержадміністрації