СИТУАЦІЯ З COVID-19 ТА ТЕМПИ ВАКЦИНАЦІЇ: ПРО ЦЕ ГОВОРИЛИ НА РОБОЧІЙ ЗУСТРІЧІ

2021-12-08 17:00:34
За дорученням голови Тячівської райдержадміністрації Тімура Аверіна, його заступник – Вадим Носа зустрівся з керівництвом Тересвянської територіальної громади Ігорем Грабарем.

Під час зустрічі обговорювались питання щодо імунізації проти COVID-19 та суворому дотриманні карантинних обмежень, а також необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо вакцинації, адже це єдиний спосіб вберегтися від захворювання та його важких наслідків.

„Мій обов’язок донести до вас стурбованість про здоров’я та життя людей. Ми, як районна влада, робимо все від нас залежне, щоб захистити людей, але давайте виходити з реалій і робити все від нас із вами залежне, щоб не допустити погіршення ситуації, що може призвести до нового локдауну та запровадження жорстких обмежень” - наголосив Вадим Носа

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації