На Торунському перевалі нове дорожнє покриття

2021-12-09 15:20:03
Автошлях Р-21 Долина – Хуст відновлюють у межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».

В.о.голови Закарпатської ОДА Петро Добромільський повідомив про завершення робіт на одній із ділянок маршруту регіонального значення.
«На мальовничому Торунському перевалі оновили дорожнє покриття. У селах Майдан, Торунь та в смт Верхній Бистрий підрядник уже облаштував тротуари і встановив дорожні знаки», – підкреслив Петро Добромільський.

Як зазначають у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, фахівці, де це було потрібно, також розширили тротуари до відповідних стандартів – 1,2 м.

Зараз тут доробляють з’їзди, а незабаром влаштують огородження, щоб рух був безпечним та комфортним для водіїв та пішоходів.