ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА ЗУСТРІЧ

2021-12-09 17:00:55
За дорученням голови Тячівської райдержадміністрації Тімура Аверіна, його заступник – Вадим Носа зустрівся з керівництвом Бедевлянської територіальної громади Павлом Бедеєм.

На території Бедевлянської громади мешкають працьовиті, енергійні та завзяті люди. Громада славиться виготовленням меблів і на її території функціонує багато деревообробних підприємств. Тому необхідно докласти всіх зусиль, щоб громадяни, які тут проживають були здоровими.

Для того щоб не допустити локдауну та зменшити темпи поширення коронавірусу, необхідно інтенсифікувати вакцинальну кампанію - зазначив Вадим Носа.

Голові громади було наголошено на важливості активізації роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності імунізації громадян та суворого дотримання ними карантинних обмежень.

Захворюваність на COVID-19 викликає серйозне занепокоєння, оскільки, з кожним днем, збільшується кількість хворих.

Особливу увагу Вадимом Носою було акцентовано на важливості вакцинації суб’єктів підприємницької діяльності з метою  недопущення їх закриття, у разі локдауну.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації