У Тячеві вшанували Великого Кобзаря (фото)

2018-03-07 14:26:43

Сьогодні в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди  204 річчя з дня народження Т.Г. Шевченка  « Кобзарева пісня».

До заходу долучились представники керівництва району, міста, керівники структурних підрозділів державної адміністрації, районних установ та організацій, широке коло громадськості.
А саме - голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук, заступники голови Михайло Полажинець та Віктор Погар, керівник апарату Богдан Макусій, керуючий справами районної ради Іван Пап, заступник Тячівського міського голови Тіберій Мийсарош, секретар міської ради Іван Крічфалушій та ін.
Відтак  представники районної та міської влади здійснили покладання корзин до пам'ятника  Т.Г.Шевченка. Для учасників заходу було представлено концертну програму.
Танок «Моя країна- Україна» виконав зразковий танцювальний колектив «Квіти Карпат» Буштинської гімназії-інтернату (керівник Олеся Кепіч).  Вірші про генія українського народу декламували  вихованці Центру дитячої та юнацької творчості м.Тячів.  Композицію «Тополя» – сл. Шевченка. муз. Стеценка представив зведений інструментальний оркестр викладачів дитячих шкіл мистецтв району ( солістка - Марія Влад, керівник - Едіта Петер. Після чого виконали   музичну  композицію «Май вий» («Мій шлях»).
У соло Лисюк Дарини, учениці Буштинської дитячої школи мистецтв, прозвучала пісня «Утоптала стежечку» (Викладач  - Сніжана Рак, концертмейстер Ніна Ковальчук.  Пісню «Дзвени, моя бандуро»,  сл.А.Божка, оранжировка О.Бартосевич під супровід бандури Марії Влад виконала  Мотря Андріана  - учениця Солотвинської ДШМ.
 Після чого прозвучала пісня на слова Т.Шевченка, муз. Я. Степового «Зоре моя вечірняя» від вокального ансамблю учнів Тячівської дитячої школи мистецтв ( керівник – Ірина Турчиняк,  концертмейстер-Андріана Поп).
Уривок з вірша-послання Тараса Шевченка «До Основ’яненка» прочитала Олеся Козичко.
Завершився концерт духовним  гімном  «Боже Великий, єдиний…» у виконанні  вокального ансамблю викладачів дитячих шкіл мистецтв району, який підспівали всі присутні у залі.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації