У Закарпатті вакцинувалося понад 5,2 тисячі медиків спеціалізованої ланки

2021-12-11 20:21:59
Одна з категорій населення, для якої імунізація є вкрай важливою, — медичні працівники.

Раніше ми повідомляли про вакцинацію закарпатських фахівців, котрі безпосередньо лікують хворих на COVID-19, виконують забір матеріалів на ПЛР-дослідження і проводять щеплення.

Та оскільки під час пандемії кожен із нас може захворіти на грип, потрапити до лікарні з будь-яким іншим захворюванням і потребувати якісної медичної допомоги, вакцинація інших медпрацівників — також у пріоритеті.

Зокрема, за даними системи СОТА в області вакцинувалися 5 204 фахівці спеціалізованої ланки.

Серед інших категорій, що працюють у приватних та відомчих медзакладах Закарпаття, щеплення двома дозами отримали 833 та 123 медики відповідно. Окрім цього, імунізувалося й 189 представників системи громадського здоров'я.

Вакцинуватися працівникам сфери охорони здоров’я надзвичайно важливо, оскільки саме вони найпершими надають допомогу, лікують населення.