ПАМ’ЯТКИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ У ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ

2021-12-13 10:38:11
Всесвітня пандемія гострої респіраторної хвороби COVID-19 та її наслідки стали одними із найсерйозніших викликів людству за останні сімдесят років, і не лише у медичному аспекті.

З огляду на актуальність низки проблем, з цим пов’язаних, Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності ім.Академіка В.В.Сташиса, за підтримки Національного фонду досліджень України, реалізує проєкт „Соціально-правові та кримінологічні наслідки пандемій та шляхи їх усунення в Україні”.

Науковцями інституту в межах виконання проекту було розроблено пам’ятки, в яких наведено практичні рекомендації громадянам щодо зменшення можливостей стати потерпілим від кримінальних й адміністративних правопорушень та уникнення впливу від деяких фонових для злочинності явищ у період епідемії (пандемії).

До переліку  пам’яток увійшли:

„Як не стати жертвою крадіжки у період пандемії”;
„Як не стати жертвою насильницького злочину у період пандемії”;
„Як уникнути корупційних ризиків суб’єктам підприємництва у період пандемії”;
„Як не стати жертвою домашнього насильства у період пандемії”;
„Як убезпечити себе від побутового пияцтва та алкоголізму у період пандемії”;
„Як не бути обманутим при лікуванні від пандемії”.

Детальніше із проєктом та зі всіма пам'ятками можна ознайомитися за посиланням:

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації