24 грудня – Всеукраїнський форум високого рівня «Освіта і наука у сфері енергоефективності. Енергоефективність у закладах освіти і науки»

2021-12-16 11:17:08
24 грудня 2021 року Держенергоефективності спільно з Львівською політехнікою проводить Всеукраїнський форум високого рівня «Освіта і наука у сфері енергоефективності.  Енергоефективність у закладах освіти і науки».

Ціль заходу – підняти та обговорити питання якісної підготовки висококваліфікованих спеціалістів у сфері енергоефективності, що наразі активно розбудовується в країні та створює попит на ринку праці, а також обговорити ефективні шляхи і джерела фінансування енергоефективної модернізації закладів освіти та науки.

Організатор – Держенергоефективності спільно із Національним університетом «Львівська політехніка» за підтримки GIZ та UNDP.

Серед запрошених спікерів:
  • Сергій ШКАРЛЕТ – Міністр освіти і науки України
  • Ігор ГАРБАРУК -  заступник Міністра освіти і науки України
  • Валерій БЕЗУС – Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України
  • Максим КОЗИЦЬКИЙ – Голова Львівської обласної державної адміністрації*
  • Андрій САДОВИЙ – Голова Львівської міської ради*
  • Ірина ГРИМАК  –  Голова Львівської обласної ради*
  • Руслан СЛОБОДЯН - Голова Державної інспекції енергетичного нагляду України
  • Юрій БОБАЛО – Ректор Львівської політехніки
  • Анатолій ЗАГОРОДНІЙ – Президент НАН України*
  • Петро КУЛІКОВ – Ректор Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА)*
  • Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ – Ректор Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського»*
  • Володимир БУГРОВ – Ректор Київського національного університету   ім. Т. Шевченка*
  • Іван ГРИЩЕНКО –  Ректор Київського національного університету технологій та дизайну*
  • Микола САВИЦЬКИЙ - Ректор Придніпровської державної академії будівництва та архітектури
  • Олександр АЗЮКОВСЬКИЙ – Ректор Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»*
  • Євген СОКОЛ – Ректор Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та багато інших.
Місце проведення: м. Львів, Національний університет «Львівська політехніка».
До участі запрошуються ректори закладів вищої освіти, керівники наукових установ, представники фінансових установ, міжнародних організацій, експертної спільноти, ЗМІ.

Захід відбудеться офлайн, в актовому залі (Галерея Матейка) головного корпусу Львівської політехніки.
Довідки щодо участі у заході та акредитація ЗМІ - за тел.: 044 590-59-65, 096-906-85-95, 097-648-96-56б saeepressa@gmail.com (Управління комунікації Держенергоефективності).

Реєструйтеся обов’язково!

Реєстрація на Всеукраїнський форум є обов’язковою за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeS3j59ZgfwKLH5KnSQ1a3a5ff1nFVTz79UOPF2ZLtOcGOhMA/viewform?usp=sf_link

Після реєстрації, ближче до дати проведення заходу, буде надіслано підтвердження щодо участі.

Звертаємо увагу, що відповідно до постанови Уряду від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» масові заходи проводяться за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку), або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати).

Управління  комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності