Привітання з 8 Березня!

2018-03-08 10:44:31

Дорогі наші, любі Жінки!

Все найсвітліше, що є у нашому житті – пробудження природи, радість, щастя, кохання, пов'язане з Жінкою – берегинею людського роду. Ваші чарівні посмішки, дбайливі руки, небайдужі жіночі серця несуть у світ злагоду, добро та любов.
Ви надихаєте нас на добрі справи, допомагаєте долати перешкоди, даруєте радість і наповнюєте життя світлом та гармонією. Ми пишаємося вами, цінуємо за терпіння, підтримку й розуміння.
Бажаємо вам міцного здоров'я, нев'янучої молодості багато-багато любові і душевної гармонії! Нехай у ваших ніжних, прекрасних душах завжди сонячно і веселково квітує весна, у родинах панують лад, тепло і затишок.
Зі святом Весни!
З повагою, голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук, голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій