На Оленівському перевалі влаштовують бар'єрне огородження

2021-12-21 13:47:37
У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває масштабне оновлення доріг області.

Як повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка, зараз фахівці продовжують роботи, котрі можна виконати якісно навіть при мінусовій температурі.

«На маршруті Т-07-12 Перечин – Свалява в межах Оленівського перевалу підрядна організація влаштовує бар’єрне оцинковане огородження. Такі конструкції є необхідними, оскільки це важлива складова безпеки дорожнього руху», — підкреслив заступник очільника краю.

У Службі автомобільних доріг у Закарпатській області зауважують, що раніше тут уклали верхній шар асфальтобетону, облаштували узбіччя, систему водовідведення й нанесли розмітку.

«Відновлення дорожньої інфраструктури – важливе завдання, виконання якого сприятиме підвищенню туристичної привабливості краю та економічного розвитку», — наголосив Іштван Петрушка.