НАРАДА З ПРЕДСТАВНИКАМИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ

2021-12-23 16:13:06
Участь у нараді взяли голова райдержадміністрації Тімур Аверін,  завідувач сектору з питань оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами державної адміністрації Василь Калинич,  т.в.о. начальника Тячівського РТЦК та СП Андрій Олещук, а також  відповідальні особи за ведення військового обліку та бронювання в територіальних громадах.

Були підняті питання щодо проведення приписки громадян України 2005 р.н. до призовних дільниць у січні-березні 2022 року, щодо військового обліку та бронювання військовозобов’язаних.

Дані питання знаходиться на постійному контролі керівництва райдержадміністрації.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації