«Закарпатці вже щепляться бустерною дозою вакцини», — Вікторія Тимчик

2021-12-29 16:24:32
У Закарпатті вже імунізують бустерною дозою вакцини. Про це повідомила регіональна координаторка вакцинальної кампанії проти COVID-19 в області Вікторія Тимчик.

«Зараз це щеплення медики вводять двом пріоритетним категоріям: лікарям та працівникам інтернатів. Ці групи найпершими розпочали щепитися наприкінці лютого відповідно до Дорожньої карти.

Зокрема, якщо хворітимуть медпрацівники, то система охорони здоров'я не буде спроможною боротися з коронавірусною хворобою та лікувати населення», — наголосила Вікторія Тимчик.

За її словами, уже п'ятеро закарпатських лікарів отримали бустерну дозу вакцини.

Працівники медичних та інтернатних закладів можуть отримати третє щеплення проти COVID-19 через шість місяців після другого.