ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ТЯЧІВСЬКОЇ РДА ТІМУРА АВЕРІНА З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

2021-12-31 10:00:12

ШАНОВНІ КРАЯНИ!

Сердечно вітаю Вас із Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Відходить в історію ще один рік. Традиційно, в ці дні ми будуємо нові плани, маємо нові мрії та побажання як для себе, рідних, друзів, так і для нашої держави.

Жодні свята не дарують нам стільки надій, передчуття щастя, радості, як новорічні та різдвяні.

Дуже хочеться, щоб майбутнiй рiк був багатий на добро, затишок, тепло i щасливi посмiшки.

Тож нехай всi прикрощi i негаразди залишаться у старому роцi, а заповiтнi мрiї i бажання обов’язково здiйсняться.

Зустрiчаючи Новий рiк, бажаю Вам миру, любовi та вiри, мiцного здоров’я, достатку, родинного тепла, добрих i вiрних друзiв на життєвiй дорозi, злагоди у родинах, Божого благословення на новi звершення.

Щасливого вам Нового року та гарного Різдва Христового!

З повагою, голова Тячівської райдержадміністрації  Тімур Аверін