В ході зустрічі обговорено питання активізації роботи щодо вакцинації працівників лісомисливських господарств району

2022-01-04 13:27:16
Голова Тячівської райдержадміністрації Тімур Аверін, разом зі своїм першим заступником Олександром Шеверею, провів робочу зустріч з представниками лісомисливських господарств району: директором ДП «Брустурянське ЛМГ» Василем Карпо та головним інженером ДП «Мокрянське ЛМГ» Василем Соймою.

У ході зустрічі було проаналізовано ситуацію щодо вакцинації працівників лісомисливських господарств.

Голова РДА зауважив, що саме керівник має контролювати наявність обов'язкових профілактичних щеплень проти COVID-19 серед своїх працівників, і, саме керівник, має проінформувати колектив про правові наслідки у випадку відмови або ухилення від щеплення.

Директор ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомив, що в його колективі вакциновані 203 працівники, із 209.

Представник ДП «Мокрянське ЛМГ» відмітив, що штат господарства складає 136 працівників, з яких не вакциновані – 5.

„Сьогодні немає ніяких перешкод для того, щоб отримати щеплення. В районі є постійно діючі центри вакцинації та тимчасові пункти щеплень, які забезпечені, рекомендованими МОЗ, вакцинами: Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca та Moderna. У разі колективної вакцинації у віддалених населених пунктах працюють мобільні бригади”, – наголосив Тімур Аверін.

Коронавірусна хвороба може призвести до негативних наслідків. Кожен перебуває в зоні ризику. Щоб убезпечити себе від важкого перебігу чи госпіталізації, необхідно імунізуватися.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації