ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТІМУРА АВЕРІНА З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

2022-01-07 18:17:12

ШАНОВНІ КРАЯНИ!

Щиро вітаю Вас зі світлим святом – Різдвом Христовим!

Скільки б не було в нашому календарі свят, а народження Христа завжди буде особливим. З ним ми пов’язуємо наші надії та сподівання на краще життя, здійснення задумів і мрій, очікуємо дива. Це чарівне зимове свято наповнює всіх нас життєвою енергією та гуртує навколо споконвічних християнських цінностей.

Нехай прийдешній рік принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у  домівках мир, взаєморозуміння й любов, а Різдвяна зоря запалить у ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Зустрічаючи одне з найвеличніших християнських свят - свято Різдва Христового віримо, що зійде на нашу землю Боже благословення, ясним променем увійде в наші оселі, порадує і звеселить наші родини, вселить віру і надію на щасливу долю, мир, добро та благополуччя нашого народу.

Бажаю вам смачної куті, дзвінкої коляди, міцного здоров’я, достатку і Божої благодаті.

Веселих вам  Різдвяних свят! З Різдвом Христовим!

Христос народився! Славімо його!

З повагою, голова Тячівської райдержадміністрації  Тімур Аверін