БЮДЖЕТНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ЗАТВЕРДИВ ПЕРЕЛІК АВТОДОРІГ, ЩО РЕМОНТУВАТИМУТЬСЯ НА ЗАКАРПАТТІ ЦЬОГО РОКУ

2018-03-14 07:34:22

У середу (14.03) Геннадій Москаль взяв участь у засіданні Бюджетного комітету Верховної Ради України, який затверджував перелік автомобільних доріг, що ремонтуватимуться цього року на Закарпатті.

– За підсумками засідання затверджений список 43 обласних та 235 районних доріг, які ремонтуватимуться за рахунок Дорожнього фонду, тобто з держбюджету, – повідомляє Г.Москаль. – На 31 автодорозі обласного значення проводитиметься капітальний ремонт, а на 12-ти – середній поточний. Щодо доріг районного значення, то на 109 із них проводитиметься капітальний ремонт, а на 126 – поточний середній. Крім цього, на дорозі державного значення «Мукачево – Рогатин» цього року продовжать капітальний ремонт на 96 мільйонів гривень. Це кошти так званого дорожнього експерименту (перевиконання Закарпатською митницею планових показників), що залишилася в нас із кінця минулого року.