У межах реалізації «Малого карпатського кола» в області завершують ремонт дороги Р-21

2022-01-13 13:12:31
Крок за кроком завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в області реалізовують масштабну інфраструктурну ініціативу «Мале карпатське коло». Про це повідомив голова облдержадміністрації Віктор Микита.

«У межах Закарпаття проєкт охоплює близько 220 км маршрутів краю. У планах на 2022 рік відновити 186 км доріг державного значення у трьох регіонах та 217 км місцевих доріг», — зауважив керівник краю.

Зокрема, на дорозі регіонального значення Р-21 Долина – Хуст підрядна організація майже завершила ремонт покриття.

Роботи на маршруті розпочали 2020 року, а вже зараз зі 128 кілометрів автошляху в Закарпатській та Івано-Франківській областях залишилося відновити ще одну невелику ділянку протяжністю менше кілометра.

«Підсилена основа, новий асфальтобетон, розмітка, облаштовані узбіччя — все це сприятиме безпеці дорожнього руху та створенню позитивного іміджу нашого регіону.

Зокрема, на фото ми бачимо відремонтовану дорогу в селі Верхній Бистрий, що є показником ефективності національної ініціативи та результатом її втілення», — наголосив Віктор Микита.