У Тячівському районі 49 хворих на COVID-19 потребують кисневої підтримки

2022-01-14 14:12:06
На сьогодні у КНП "Тячівська районна лікарня" Тячівської міської ради перебуває 60 осіб, хворих на коронавірус. 49 краян потребують кисневої підтримки. Про це повідомив голова Тячівської райдержадміністрації Тімур Аверін.

«Зараз ми спостерігаємо відносно стабілізовану ситуацію із розповсюдженням хвороби. Однак через підвищення захворюваності в країнах Європи ми повинні бути готовими до погіршення епідситуації», - зауважив очільник району.

За його словами, єдиним ефективним методом захистити себе та інших, а також знизити навантаження на систему охорони здоров’я, є вакцинація.

«Наразі 4 хворих перебуває на апараті ШВЛ і жоден з них не вакцинований. Вакцинація вберігає від ускладнень та летальних випадків коронавірусної хвороби», - зазначив Тімур Аверін.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації