Запрошуємо вшанувати пам'ять героїв Карпатської Укрвїни

2018-03-14 07:40:46

79-у річницю проголошення Карпатської України урочисто відзначать у четвер, 15 березня, на Закарпатті.

о 13.00 біля Пам’ятного Хреста, встановленого на честь загиблих Карпатських січовиків у меморіальному комплексі Красне Поле поблизу м. Хуст, керівники області, районів, міст краю, громадськість проведуть урочистий мітинг.
На території меморіального комплексу Красне поле буде представлено і виставку копій документів із фондів обласного архіву, які презентують маловідомі сторінки з історії Закарпаття, висвітлюють політичні процеси минулого століття, боротьбу закарпатців за незалежність. Експозиція включатиме матеріали, які свідчать про створення та діяльність Організації Народної Оборони «Карпатська січ», розпорядження про назву Підкарпатської Русі, проголошення Карпатської України та її видатних діячів.
Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до відзначення річниці проголошення Карпатської України. Офіційні заходи на Красному Полі проходитимуть без будь-яких партійних символів та лозунгів. Полеглих героїв Карпатської України вшанують під національними символами України.