На Міжгірщині завершують приготування до відкриття одного з найбільших спорткомплексів області

2022-01-19 13:18:55
Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита з робочою поїздкою відвідав реконструйований спортивний комплекс Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

За його словами, тут уже завершують останні приготування до відкриття.

«Цей проєкт відрізняється від інших, адже реалізований у гірській місцевості. За об’ємами та наповненням такого спортивного комплексу немає жодна інша школа нашої області», — підкреслив Віктор Микита.

Очільник облдержадміністрації зауважив, що об’єкт має величезний потенціал, оскільки обрана локація має найбільшу серед громад колишнього Міжгірського району кількість загальноосвітніх шкіл та учнів.

У межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» у спорткомплексі створили сучасні умови для занять спортом школярів, а також аматорів і професійних спортсменів. Важливо, що на об’єкті враховано вимоги доступності та інклюзивності.

«Дякуємо Президентові та Уряду за увагу до Закарпаття, підтримку й державні інвестиції у наш регіон», — зазначив Віктор Микита.