НАРАДА ЩОДО КОНТРОЛЮ ЗА ДОТРИМАННЯМ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ МЕШКАНЦЯМИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

2022-01-20 17:57:36
Сьогодні під головуванням голови райдержадміністрації Тімура Аверіна відбулася нарада з питання дотримання карантинних заходів на території Тячівського району.

Участь у нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Вадим Носа, начальник Тячівського РВП ГУНП України в Закарпатській області Михайло Палкуш та його заступник Андрій Вайнагій, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Тячівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Ольга Поковба та начальник районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Василь Бокотей.

На порядок денний було винесено питання збільшення кількості захворілих на коронавірусну хворобу та запровадження дієвих механізмів щодо її стримування.

Враховуючи обговорення, було вирішено утворити мобільні групи у складі представників національної поліції, держпродспоживслужби та райдержадміністрації для перевірки дотримання карантинних заходів на підприємствах, установах та організаціях всіх форм власності на території району, а саме: перевірка сертифікатів про вакцинацію та дотримання інших карантинних заходів згідно постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020р. №1236 „Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2ˮ (зі змінами та доповненнями) та наказу МОЗ України від 04.10.2021 №2153 „Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням”.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації