У СУБОТУ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

2022-01-21 15:46:32
День Соборності України - державне свято, яке відзначається щорічно 22 січня, в день, коли у 1919 році в Києві було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, для утворення єдиної (соборної) української держави.

З цієї нагоди, сьогодні, в місті Тячів відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка.
У заході взяли участь керівники районної та міської влади, працівники міської ради.

Корзини з квітами до пам’ятника Тараса Шевченка поклали: голова Тячівської районної державної адміністрації Тімур Аверін та начальник відділу з питань оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Василь Калинич, голова Тячівської районної ради Юрій Берінде та його заступник Михайло Вурста, перший заступник Тячівського міського голови Владислав Братюк та секретар міської ради Іван Крічфалушій.

Вихованці центру дитячої та юнацької творчості м.Тячів виконали літературну композицію.
До Дня Соборності України, у фойє Будинку культури, оформлено інформаційний стенд фотоматеріалів "Постаті історії державотворення".

Соборність – це символ, символ боротьби за волю, порозуміння між людьми, часточка надії і віри у майбутнє.
День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації