«Зараз майже 18% хворих на COVID-19 – це неповнолітні», — Анатолій Пшеничний

2022-01-21 19:41:00
Директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний повідомив, що з початку тижня в регіоні спостерігають зростання кількості хворих і завантаженості «ковідних» ліжок.

«Зараз майже 18% хворих на COVID-19 – це діти. Аби запобігти погіршенню ситуації, необхідно обірвати ланцюг передачі хвороби, відправивши учнів на дистанційне навчання», — зазначив Анатолій Пшеничний.

Спікер також нагадав, що термін дії «зелених» COVID-сертифікатів в Україні скоротили з 365 до 270 днів.

«В області достатня кількість вакцин, тож для посилення імунної відповіді й подовження дії сертифікату про імунізацію потрібно отримати бустерну дозу», — наголосив директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації.