ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТІМУРА АВЕРІНА З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

2022-01-22 07:09:41

Шановні жителі Тячівського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

В Україні 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, щорічно відзначається День Соборності.

Як і колись, так і тепер український народ знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності держави.

У цей надзвичайно важкий час на нас лежить величезна відповідальність – вистояти й утримати наші соборність і незалежність.

Сьогодні нас розділяють різні епохи, але об’єднують однакові прагнення.

Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Нехай же наша діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.

В єдності – наша сила!
Бажаю вам незламного українського духу, гордості за рідну націю.
Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою, голова Тячівської райдержадміністрації  ТІМУР АВЕРІН