«Вакцинація допоможе нашій країні подолати епідемію коронавірусу», – Любомир Шквара

2022-01-23 14:13:46
Днями бустерною дозою вакцини імунізувався 30-річний працівник телебачення Любомир Шквара.

«Враховуючи те, що надалі вірус мутує і з'являються нові штами, отримання третьої дози є важливим етапом для покращення й підтримання імунітету. Окрім цього, завдяки третьому щепленню в організмі виробиться ще більше антитіл», – зауважив чоловік.

За його словами, загалом вирішив імунізуватися ще влітку, коли це стало можливим, оскільки щоденно контактує з великою кількістю людей.

«На жаль, далеко не всі дотримуються карантинних обмежень та правил щодо носіння масок. Але я сподіваюся, усвідомленість краян та вакцинація допоможе нашій країні подолати епідемію коронавірусу», – наголосив Любомир Шквара.