ТРИВАЄ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗЯСНЮВАЛЬНА РОБОТА З РОБОТОДАВЦЯМИ ЩОДО ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19

2022-01-25 13:27:01
Наша область стоїть на порозі нової хвилі коронавірусу, що призведе до збільшення кількості інфікованих. Поширення інфекції є доволі швидким, уже помітна негативна динаміка.

Наразі не існує специфічного лікування проти COVID-19, тому для того, щоб зберегти своє здоров’я потрібно мінімізувати ризик або навіть унеможливити ймовірність інфікування. Це стає можливим саме завдяки проведенню масової імунізації населення.

З метою зменшення рівня розповсюдження вірусу імунітет повинен бути у 65-70% населення, що забезпечить мінімізацію ризику передачі вірусу. Саме такий показник дозволить повернутись до звичного ритму життя без карантинних обмежень.

Ризик поширення COVID-19 дуже високий серед організованих колективів, що робить їх пріоритетною групою населення для проведення вакцинації.

Учора, 24 січня, заступник голови Тячівської райдержадміністрації Вадим Носа разом із завідувачем сектору з питань цивільного захисту Василем Бокотеєм, зустрілися з керівниками промислових підприємств ДП «Ламелла» та ТОВ «Зеніт-Текс» СП, що в м.Тячів. Ними було проведено роз’яснювальну роботу щодо необхідності вакцинації працівників та ризики поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Вони, також, надали роз’яснення щодо наявності вакцин та щодо того, як можна отримати щеплення і де це зробити.

„На сьогодні для проведення щеплення створені усі необхідні умови, наявні та доступні усім віковим категоріям різні види вакцин, працюють центри вакцинації та пункти щеплень, –  зазначив заступник очільника району Вадим Носа. – Тому кожен охочий може прийти та безоплатно отримати щеплення”.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації