На Закарпатті у межах «Великого будівництва» оновили понад 300 км автошляхів

2022-02-01 16:30:54
У межах капітального та середнього поточного ремонтів на Закарпатті фахівці відновлюють дорожнє покриття. Також працюють на мостах, будують підпірні конструкції, облаштовують узбіччя, оновлюють системи водовідведення тощо.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив голова облдержадміністрації Віктор Микита.

«Завдяки президентській програмі Володимира Зеленського "Велике будівництво" протягом 2021 року якісне полотно влаштували на 238 км доріг державного значення та на 73 км — місцевого», — підкреслив очільник краю.

Як зазначив Віктор Микита, для захисту оновлених автошляхів від розмивів, зсувів, обвалів ґрунту збудували 34 підпірні стінки.

Протягом року також вдалося модернізувати 58 мостів, зокрема і найдовший шляхопровід області у смт Батьово.

За національною програмою на Закарпатті влаштували 2 майданчики зважування в русі WIM, які дозволять уникнути понаднормового навантаження транспорту.

«Оновлена дорожня інфраструктура сприятиме підвищенню туристичного потенціалу краю та його економічному розвитку», — додав голова Закарпатської ОДА.