«Велике будівництво»: у регіоні реалізували культурні проєкти

2022-02-03 05:03:48
Важливий напрям реалізації президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» – підтримка й розвиток сфери культури.

Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита повідомив про проєкти, котрі вдалося втілити упродовж 2021 року.
За його словами, до 30-ї річниці незалежності України та з нагоди Дня Державного Прапора в регіоні встановили найбільший флагшток.

«Прапор, котрий майорить в обласному центрі, – символ волі та незламного духу нашого народу. Ця локація стала улюбленим місцем відпочинку місцевої молоді», – наголосив очільник облдержадміністрації.

Також у межах національної програми на Пагорбі Слави в Ужгороді встановили меморіальний символ «Дзвін Перемоги», на якому викарбувано слова «Слава Україні – Героям слава».

«У 2021 році в країні стартувала «Велика Реставрація». Перший реалізований у регіоні проєкт ініціативи – відновлення дерев’яної церкви Зіслання Святого Духа. Пам’ятку архітектури 17 століття на Хустщині реставрували без єдиного цвяха з максимальним збереженням автентичності.

Важливо приділяти увагу культурному збагаченню краян. Продовжуємо працювати для розвитку сфери й поступово покращувати туристичну привабливість регіону»,  підсумував Віктор Микита.
Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00