На найдовшому маршруті Закарпаття влаштували майже 50 км нового покриття

2022-02-03 05:15:51
Мальовнича Рахівщина приваблює туристів у будь-яку пору року. Дістатися географічного центру Європи, відомого Музею гуцульської бриндзі та кількох вершин Українських Карпат тепер можна оновленим маршрутом.

Протягом 2021 року на дорозі Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів влаштували 47,7 км нового покриття.

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, тут відфрезерували зношене полотно та зміцнили основу дорожнього одягу для довшої експлуатації.

До того ж цей маршрут за правом вважають одним із найскладніших щодо проведення ремонтних робіт, адже він пролягає через гірську місцевість регіону, а вздовж нього – бурхливі ріки.

Фахівцям довелося розбивати скелю в Костилівці, щоб розширити автошлях до відповідних норм, а для захисту оновленого дорожнього покриття – збудувати рекордну кількість підпірних стінок. Зокрема, саме на цьому маршруті звели найдовшу таку захисну конструкцію в Україні, її протяжність становить майже 2 км.

Ремонт автошляху увійшов до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

У 2022 році роботи на дорозі національного значення продовжать.