У 2021 році в області збудували та реконструювали 18 об'єктів медичного спрямування

2022-02-03 11:14:32
Сучасні просторі приміщення, передове обладнання для якісного медичного обслуговування — все це стало доступним для закарпатців завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Голова облдержадміністрації Віктор Микита повідомив, що протягом 2021 року в області реалізували 18 проєктів, спрямованих на покращення та розбудову закладів охорони здоров'я.

«У восьми приймальних відділеннях опорних лікарень провели реконструкцію, і вже зараз тут надають широкий спектр медичних послуг та проводять обстеження на спеціалізованому устаткуванні», — зауважив очільник краю.

За його словами, аби якість надання медичної допомоги у сільській місцевості стала кращою, збудували 8 амбулаторій у різних куточках Закарпаття.

Також ремонті роботи виконували і в інших закладах охорони здоров'я. Мова про Обласний протипухлинний центр, де влаштували потужний лінійний прискорювач, і Центр нейрохірургії та неврології у м. Ужгород, де невдовзі запрацює сучасний ангіограф.

«Крок за кроком розбудовуємо медичну інфраструктуру, створюємо усі умови для комфортної роботи фахівців та якісного лікування пацієнтів», — наголосив Віктор Микита.


Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00