Сучасні просторі приміщення, передове обладнання для якісного медичного обслуговування — все це стало доступним для закарпатців завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Голова облдержадміністрації Віктор Микита повідомив, що протягом 2021 року в області реалізували 18 проєктів, спрямованих на покращення та розбудову закладів охорони здоров'я.
«У восьми приймальних відділеннях опорних лікарень провели реконструкцію, і вже зараз тут надають широкий спектр медичних послуг та проводять обстеження на спеціалізованому устаткуванні», — зауважив очільник краю.
За його словами, аби якість надання медичної допомоги у сільській місцевості стала кращою, збудували 8 амбулаторій у різних куточках Закарпаття.
Також ремонті роботи виконували і в інших закладах охорони здоров'я. Мова про Обласний протипухлинний центр, де влаштували потужний лінійний прискорювач, і Центр нейрохірургії та неврології у м. Ужгород, де невдовзі запрацює сучасний ангіограф.
«Крок за кроком розбудовуємо медичну інфраструктуру, створюємо усі умови для комфортної роботи фахівців та якісного лікування пацієнтів», — наголосив Віктор Микита.
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643879992_1643879963155.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643880070_1643879978658.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643880082_1643879988438.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643880057_1643880007902.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643880032_1643880018173.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643880080_1643880034251.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643880097_1643880044796.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643880076_1643880055214.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643880132_1643880068663.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643880149_1643880077358.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643880176_1643880087226.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643880151_1643880099574.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643880185_1643880109616.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643880124_1643880118753.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643880229_1643880131206.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643880215_1643880141204.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643880250_1643880152270.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1643880184_1643880165321.jpeg)