ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ! ЗАКЛИКАЄМО УСІХ ВАКЦИНУВАТИСЯ ВІД COVID-19!

2022-02-09 15:57:55

Державна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення встановити з 00 год. 00 хв. 11 лютого 2022 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської області.

Динаміка захворюваності та поширення COVID-19 загрозлива. Лікарняні ліжка, що виділені для хворих на коронавірус, поступово заповнюються. Навчальні заклади вже переведені на дистанційну форму навчання.

„Червоний” рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
  • робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,
  • робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,
  • робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,
  • робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,
  • проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,
  • робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.
Важливо, що вказані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат, негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або сертифікат про одужання.

Найменше вакцинованих в Дубівській, Тересвянській,   Бедевлянській та Усть-Чорнянській територіальних громадах.

Лише завдяки проведенню масової вакцинації населення проти COVID-19, епідемічна ситуація покращиться і захворюваність на коронавірус знизиться до поодиноких випадків або зовсім не буде фіксуватися.

Всі вакцини, які використовуються в Україні, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я, є безпечними та захищають від важкого перебігу, ускладнень та смерті від COVID-19.

Наразі у Тячівському районі створені всі умови, аби вакцинуватися від COVID-19. Пункти щеплення працюють, як у будні, так і у вихідні дні. Діють тимчасові пункти щеплення (мобільні бригади) для організованих колективів та віддалених населених пунктів. Є достатня кількість вакцин, для профілактики COVID-19.

Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19. Необхідно сформувати колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації