З 11 ЛЮТОГО ЗАКАРПАТТЯ ПЕРЕХОДИТЬ ДО ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ КАРАНТИНУ

2022-02-10 11:02:11
Відповідне рішення 8 лютого було прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як повідомляє міністр Кабміну Олег Немчинов, «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Закарпатської області запроваджують з 11 лютого.

Зокрема, забороняється:
робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,
робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,
робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,
робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,
проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,
робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

На сайті МОЗ повідомляють: вказані обмеження не будуть діяти у тих випадках, коли 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть "зелений" COVID-сертифікат, негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або сертифікат про одужання.

Рішення щодо скасування червоного рівня ухвалюється Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі досягнення регіоном показників, які характеризують відсутність ознак, які б відповідали вказаному рівню.