На Ужгородщині завершують монтаж комплексу зважування вантажівок у русі

2022-02-10 15:57:16
У Невицькому встановлюють сучасну автоматичну систему зважування вантажівок у русі WIM (Weight-in-motion), яка цілодобово здійснюватиме моніторинг руху транспорту в режимі реального часу.

Етапи монтажу конструкції майданчика, лазерних датчиків сканера та шафи управління вже позаду. Фахівці тут також влаштували опори освітлення з камерами.

Зараз тривають роботи зі встановлення бар’єрного огородження та сигнальних стовпчиків, які допоможуть водіям запобігти з’їзду зі шляху та уникнути ДТП.

Як інформує Служба автомобільних доріг у Закарпатській області, монтаж майданчика планують завершити до березня. Далі система працюватиме в тестовому режимі й очікуватиме сертифікації.

Систему WIM на дорозі Н-13 Львів – Самбір – Ужгород встановлюють у межах реалізації президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».