У різних куточках Закарпаття продовжують розбудовувати освітню інфраструктуру.
Голова облдержадміністрації Віктор Микита повідомив, що в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» цьогоріч почнуть зводити ще одну школу на Ужгородщині.
«Це буде заклад загальної середньої освіти на 275 учнів у селі Кам’яниця. Тут зведуть три блоки з усіма необхідними приміщеннями», – прокоментував Віктор Микита.
За його словами, зараз у селі діти навчаються у 3 різних будівлях, що віддалені одна від одної та не відповідають сучасним вимогам для проведення занять. Тепер класи знаходяться у колишніх жандармерії, універмазі та садочку, котрі перебувають в аварійному стані, а в одному з приміщень навіть відбувся зсув сходів.
«Поява нового осередку, який відповідатиме усім потребам, буде сучасним та просторим, забезпечить найкращі умови для дітей», – додав очільник області.
Для реалізації проєкту з Державного бюджету та бюджету громади спрямують близько 67 млн грн.
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/1644509733_1644509711946.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/thumbs/1644509741_1644509723392.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/thumbs/1644509749_1644509734207.jpeg)