ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТІМУРА АВЕРІНА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ РАГСу (РАЦСу)

2022-02-11 08:39:14

Шановні працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Щодня працівники відділів РАГСу (РАЦСу) самовіддано служать обраній справі, виконуючи досить монотонну і кропітку роботу.

Народження і смерть, укладання та розірвання шлюбу, зміна імені та встановлення батьківства, усиновлення, а також видача та відновлення ключових громадянських документів, все це дуже важливо для нас всіх.

Тому значення даної служби у нашому житті дуже велике. Причому, не тільки для кожної людини окремо, але й для держави в цілому.

Бажаю Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб не вичерпалася Ваша віра в щедрість людської душі, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

З повагою, голова Тячівської райдержадміністрації  ТІМУР АВЕРІН