Передпроєктні роботи з будівництва нового аеродрому в області завершені

2022-02-12 17:56:09
На своїй сторінці у фейсбуці голова облдержадміністрації Віктор Микита зазначив, що на засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави йшлося й про будівництво нових і реконструкцію наявних аеропортів.

За його словами, на Закарпатті у межах президентської ініціативи «Велике будівництво» цьогоріч продовжують оновлювати МА «Ужгород».

«У центрі уваги і поява нового летовища на території Мукачівської ТГ, зокрема вже завершені передпроєктні роботи з будівництва аеродрому, триває процедура щодо відведення земель під нього. На черзі – проєктування, оцінка впливу на довкілля та розробка інвестиційного проєкту на будівництво», — зазначив Віктор Микита.

Загалом на етапи перших трьох років реалізації проєкту передбачено фінансування у розмірі 3 млрд грн.

«Це буде масштабний та перспективний проєкт для Закарпаття, котрий сприятиме економічному й туристичному розвитку краю, підвищенню інвестиційної привабливості, збільшенню доходів та дозволить створити якісно нове пасажирське й вантажне авіасполучення з іншими регіонами та країнами», — додав очільник області.