У ТЯЧЕВІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

2022-02-14 16:00:26
15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення радянських військ з Афганістану.

З цієї нагоди, сьогодні, в місті Тячів відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника воїнів-інтернаціоналістів за участі воїнів-афганців, начальника Тячівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрія Олещука, представників районної та місцевої влади, а саме:  голови Тячівської районної державної адміністрації Тімур Аверін та його заступника Вадима Носи, голови Тячівської районної ради Юрія Берінде та його заступника Михайла Вурсти, секретаря міської ради Івана Крічфалушія. 

Священнослужителем відслужено панахиду за померлими.

У залі засідань Тячівської міської ради відбулася зустріч з воїнами-афганцями «Ти - вічний біль, Афганістан».

Чи не на кожне покоління припадає найстрашніше і найбезглуздіше явище у світі – війна. На превеликий жаль, жахлива трагедія не оминула й народжених у 60-х. 

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років Афганської війни, але час непідвладний викреслити з нашої пам'яті приклади мужності і  вірності синів своєї Батьківщини, які з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської мужності та героїзму.

Після Другої Світової війни війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан. 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року тривала війна. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат. Під час війни тисячі наших співвітчизників загинули у боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти.

Окрім афганської, за часів СРСР, українські військові брали участь і в інших локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав - вони виконували «інтернаціональний» обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, Сирії, Анголі, Мозамбіку на острові Куба та в інших «гарячих» точках.

Ми вдячні учасникам бойових дій за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. 

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації 
 
Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00