ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ, ЧЛЕНИ СІМЕЙ ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ! ШАНОВНІ УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ!

2022-02-15 08:35:24

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та річниця виведення радянських військ з Афганістану.

Сьогодні ми віддаємо шану мужності та героїзму, воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу, усім, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних часів афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війні і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

З глибоким сумом схиляємо голову перед пам’яттю тим, хто загинув!

З вдячністю звертаємось до тих, хто жив поряд з нами!

Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.

Бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях міцного здоров’я, щастя й миру, добробуту в родинах.

З повагою, голова Тячівської райдержадміністрації  ТІМУР АВЕРІН