Ряд важливих питань обговорили на нараді з головами сільських рад в Тячівській РДА

2018-03-21 17:18:34

Сьогодні, 21 березня, у Тячівській райдержадміністрації нарада з сільськими та селищними головами за участі – заступника голови Тячівської РДА Віктора Погара, керівника апарату Богдана Макусія, військового комісара Тячівського райвійськкомату підполковника Ігора Тищука, заступника начальника Тячівського ГУНП Михайла Подвича та керівники структурних підрозділів.

На порядку денному ряд важливих питань життєдіяльності району:
  • щодо проведення військового призову на строкову службу в квітні - травні 2018 року;
  • залучення інвестиційних коштів в бюджет району;
  • благоустрій населених пунктів;
  • протипаводкові заходи на Тячівщині.
В ході наради комісар Тячівського райвійськкомату Ігор Тищук наголосив на тому, що потрібна максимальна зосередженість на поставлених завданнях, тісна взаємодія між військовим комісаріатом, головами виконкомів та правоохоронними органами.  Він також  звернув особливу увагу на якісному здійсненні оповіщення призовників щодо прибуття їх до районного військового комісаріату.
   Щодо залучень інвестиційних коштів до економіки району виступила в.о начальникавідділу ЗЕЗ, інвестицій, туризму та рекреації Тячівської РДА Діана Мойш, яка запросила присутніх взяти участь в активізації процесу залучення інвестицій, реалізації бізнес-проектів тощо.
   Стосовно неабияк важливого питання благоустрою району виступила начальник відділу енергоефективності, житлово-комунального господарства та інфраструктури Тячівської РДА Катерина Фаловська, яка рекомендувала провести роботи щодо впорядкування територій населених пунктів району, які включають: ліквідацію накопиченого сміття на вулицях, дорогах, тротуарах; благоустрій пам’ятних місць і кладовищ  та проведення суботників «Закарпаттю – чисте довкілля» та долучення всеукраїнського суботника «Зробимо Україну чистішою».
Про проведення робіт щодо запобігання підтоплення та затоплення населених пунктів виступив завідувач сектору з питань цивільного захисту Тячівської РДА Василь Бокотей.
                                                                                                                                                Зульфія Бабаєва,
                                                                                                       прес-служба Тячівської райдержадміністрації